Holoo APEX؛ فصل جدید نرم‌افزار حسابداری

Holoo APEX؛ فصل جدید نرم‌افزار حسابداری

فهرست مطالب

فهرست

شرکت نرم‌افزاری هلو به‌مناسبت رونمایی از نسخه جدید نرم‌افزار خود (Holoo Apex) در یک نشست خبری به توضیح برنامه‌های آینده این شرکت پرداخت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.نسخه قبلی نرم‌افزار هلو با ورژن کد ۸ و ورژن نیم Holoo Smart وارد بازار شد. نسخه جدید نرم‌افزار هلو با نام Holoo Apex در بحث هوشمند‌سازی پیشرفت‌های زیادی داشته و از بعد تکمیل نیاز‌های صنفی، نیاز‌های حوزه آنلاین و رابط کاربری و تجربه کاربری بهبود‌ پیدا کرده است. یکی از پیشرفت‌های نسخه جدید هلو، بهبود کارایی و رابط کاربری آن است و دیگری، بهبود زیرساخت برای ارتباط با بستر‌های آنلاین و کمک به تیم‌های استارت‌آپی به منظور توسعه محصولات جانبی در کنار محصول اصلی هلو است.

حمیدرضا صدیقیان، عضو هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت نرم‌افزاری هلو، در این نشست خبری به ارائه توضیحات اولیه از تاریخچه این شرکت و محصول اصلی آن پرداخت. به گفته او بیش از دو دهه از فعالیت شرکت مهندسی نرم‌افزاری هلو می‌گذرد. از سال ۷۷ که فعالیت این شرکت شروع شد تا امروز، محصولات این شرکت بر اساس نیاز روز بازار تغییر کرده، بهینه شده و برای هر صنف، جداگانه راهی بازار شده است. بازار هدف شرکت هلو کسب‌وکار‌های کوچک و متوسط است و فعلاً قصد ندارد به حوزه شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ ورود کند. این شرکت در دو گروه شرکت‌ها و اصناف، محصول وارد بازار کرده است.

به گفته صدیقیان، محصولات نرم‌افزاری هلو به‌ صورت خاص برای ۲۰۰ گروه صنفی جداگانه، شخصی‌سازی شده؛ همچنین در حوزه شرکتی هم برای شرکت‌های تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری، محصول کاستومایز شده است. آن‌طور که صدیقیان توضیح داد، نرم‌افزار هلو بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ نمایندگی و عامل فروش در سراسر کشور دارد و هسته اصلی نرم‌افزار هلو دائماً در حال به‌روز شدن است و حتی با کدینگ سازمان امور مالیاتی هم منطبق می‌شود.

مراسم رونمایی از محصول جدید هلو، نرم افزار حسابداری اپکس(Apex)_مهندس صدیقیان مدیرعامل هلو

 

کدینگ حسابداری چیست؟

API هلو در اختیار توسعه‌دهندگان

مدیرعامل این شرکت مدعی‌ است هلو تنها نرم‌افزار مالی تحت ویندوز آفلاین است که ساختار API دارد و می‌توان افزونه‌های مختلفی را به نرم‌افزار متصل کرد. این قابلیت را برنامه‌نویسان نرم‌افزار هلو طراحی کرده‌اند و به‌ صورت Sandbox در اختیار توسعه‌دهندگان نرم‌افزار قرار گرفته است. صدیقیان درباره خدمات پس از فروش نرم‌افزار هلو توضیح داد: همکاران بخش ارتباط با مشتری به‌ صورت ۷ در ۲۴ فعالیت می‌کنند. اگر مشکل مشتری با تماس تلفنی برطرف نشد و نیاز بود که به‌ صورت حضوری مشکل مشتری بررسی شود، به نمایندگی‌های سراسر کشور ارجاع داده می‌شوند.

او ادامه داد: نرم‌افزار هلو به‌ صورت کلی حدود ۷۰۰ هزار مشتری دارد. این تعداد مشتری در صنف‌های مختلف در سرتاسر کشور پراکنده هستند. مرکز تماس نرم‌افزار هلو روزانه بین سه تا چهار هزار تماس را پاسخ می‌دهد.

صدیقیان توضیح داد: نه فقط مرکز تماس بلکه کل خدمات ما تحت استاندارد‌های QC کنترل می‌شود و همچنین برای شبکه‌های اجتماعی، تیم رصد فضای مجازی داریم و بلافاصله پس از شناسایی نارضایتی، با کاربران در ارتباط خواهیم بود و اگر تیم پشتیبانی یا نمایندگی شعب نتوانسته باشند رضایت مشتری را جلب کنند، خود ما تلاش می‌کنیم با مشتری ارتباط برقرار و رضایت او را جلب کنیم.

به گفته صدیقیان، نرم‌افزار هلو در ۱۰ سال گذشته موفق شده تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کننده را دریافت کند و این نشان می‌دهد بحث رضایت مشتری و واحد QC کاملاً تحت کنترل و نظارت شرکت است.

هلواستور فضایی برای دیده‌شدن

در ادامه ابوالفضل میعادیان، معاون توسعه کسب‌وکار شرکت نرم‌افزاری هلو، درباره فعالیت‌های این شرکت برای به‌روز بودن و همگام بودن با لبه تکنولوژی بیشتر توضیح داد. او در این خصوص توضیح داد: شرکت نرم‌افزاری هلو همیشه تلاش کرده با تغییرات روز دنیای تکنولوژی پیش برود و خودش را با این تغییرات تطبیق دهد. در همین راستا، در سال‌های گذشته که وب‌اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های موبایلی رشد زیادی کردند، ما سعی کردیم وب‌سرویس آنلاین MyHoloo را راه‌اندازی کنیم.

او ادامه داد: برنامه‌هایی که برای توسعه و به‌روز بودن داشتیم، باعث شد در حوزه‌های دیگری هم ورود کنیم. برای نمونه، هلواستور یکی از همین خدمات جدید است. طبق توضیح میعادیان، فروشگاه اینترنتی هلو به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا اپ‌های جانبی و سایر افزونه‌هایی را که می‌خواهند به هلو و دیگر نرم‌افزار‌های مالی متصل شوند توسعه داده و برای عرضه به مشتریان در این فروشگاه قرار دهند.

او همچنین توضیح داد: این روزها تب‌وتاب استارت‌آپ و تیم‌های استارت‌آپی بسیار بالا گرفته و ما هم به‌ عنوان یک شرکت نرم‌افزاری پیشرو و باسابقه، باید نقش خود را در این پیشرفت جمعی ایفا می‌کردیم. از این رو به تیم‌ها و استارت‌آپ‌های دانشجویی در حوزه مالی کمک کردیم تا کسب‌وکارشان را راه‌اندازی و محصول‌شان را با محصول اصلی شرکت هلو، ادغام کنند.

مراسم رونمایی از محصول جدید هلو، نرم افزار حسابداری اپکس(Apex)_نشست خبری

همکاری هلو با مرکز کارآفرینی و نوآوری طرفه‌نگار

در ادامه اکبر رنجبری، عضو هیات‌مدیره شرکت نرم‌افزاری هلو، درباره فعالیت‌های این شرکت در حوزه استارت‌آپ‌ها توضیحاتی ارائه داد. به گفته او، شرکت نرم‌افزاری هلو یکی از اعضای هلدینگ طرفه‌نگار است. یکی از دیگر اعضای این هلدینگ یک مرکز شتاب‌دهی با نام مرکز کارآفرینی و نوآوری طرفه‌نگار است. در این مرکز حدود 20 تیم استارت‌آپی در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کنند. یکسری از این تیم‌ها کاملاً منطبق با نیاز‌های مجموعه هلو انتخاب شده و این تیم‌ها از قابلیت‌های مجموعه هلو مانند هسته نرم‌افزار، جامعه مشتریان و غیره استفاده می‌کنند.

یکی از استارت‌آپ‌هایی که این مجموعه روی آن سرمایه‌گذاری کرده بیدوک است. بیدوک یک استارت‌آپ فروشگاه‌ساز اینترنتی و آنلاین است که با نرم‌افزار اصلی هلو هم ادغام می‌شود. رنجبری توضیح داد: «هلواستور» فضایی است که تا به امروز در کشور مشابه‌اش را نداشته‌ایم. در آنجا توسعه‌دهندگانی حضور دارند که به‌ صورت فریلنسری یا همکاری موقت، با هلو کار می‌کنند و محصولات مختلفی را با در اختیار داشتن APIهای هلو توسعه می‌دهند که قابلیت ادغام شدن با نرم‌افزار اصلی ما را دارند.

او در پایان گفت: کسب‌وکارهای مالی امروز از حالت فقط «یک محصول حسابداری بودن» درآمده‌اند و به سمت سولوشن‌بیس بودن در حرکت‌اند. در همین راستا ما هم تلاش می‌کنیم تا یک زنجیره ارزش برای مشتریان و استارت‌آپ‌ها خلق کنیم.

مراسم رونمایی از محصول جدید هلو، نرم افزار حسابداری اپکس(Apex)_نشست خبری

جهت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار حسابداری جدید هلو(اپکس) و خرید آن می توانید به این لینک مراجعه فرمائید:  HOLOO APEX

دوره‌ی معرفی ویژگی‌های نرم‌افزار هلواپیکس (holoo apex)

مشاهده تاریخچه تغییرات نسخه نرم افزار هلو

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx