5 نکته درباره نرم‌افزار حقوق و دستمزد هلواسپاد

5 نکته درباره نرم‌افزار حقوق و دستمزد هلواسپاد

فهرست مطالب

فهرست

اگر اهل حساب‌‌وکتاب باشید و در زمینه حسابداری و حساب‌رسی سررشته‌ای داشته باشید،  احتمالاً به‌خوبی می‌دانید که در حال حاضر نرم‌افزارهای متعددی جهت تسهیل امور مالی و حسابداری طراحی شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. یکی از این نرم‌افزارها، نرم‌افزار حقوق و دستمزد هلواسپاد است. نرم‌افزار هلواسپاد با پوششی همه‌جانبه عملیات حسابداری را برای کاربران انجام می‌دهد. هم‌اکنون این نرم‌افزار در سرتاسر ایران به‌صورت گسترده در دسترس است و به‌صورت آنلاین پشتیبانی می‌شود. ما قصد داریم در این مطلب شما را با این نرم‌افزار بیشتر آشنا کرده و به بیان 5 نکته در حیطه این برنامه بپردازیم. لذا در صورت تمایل تا پایان با ما همراه باشید.

همان‌طور که در قسمت اول اشاره کردیم نرم‌افزار هلواسپاد با پوشش‌دهی همه‌جانبه و پشتیبانی آنلاین جهت مرتفع ساختن نیاز‌های مالی، حقوقی، دستمزد و …. حسابداران طراحی و به بازار عرضه شده است. هلواسپاد با داشتن امکانات وسیع خود با قیمتی مناسب و مطابق با نیاز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و  مدیرت دقیق امور حسابداری را تسهیل و امور مربوط به محاسبه و پرداخت حقوق و مزایا  را انجام می‌دهد. لازم به ذکر است که این نرم‌افزار حقوق و دستمزد با پوشش‌دهی تمامی عملیات‌های حسابداری برای استفاده در تمامی مؤسسات و شرکت‌ها اعم از کوچک و بزرگ مناسب و کاربردی است. نکات بی‌شماری نیز درمورد این نرم‌افزار وجود دارد که ذکر همه آن‌ها در این مقال نمی‌گنجد و ما تنها به بیان 5 نکته درباره آن بسنده می‌کنیم.

compress actuality teaser 1606838413 1 | هلومگ | 5 نکته درباره نرم‌افزار حقوق و دستمزد هلواسپاد

5 نکته در مورد نرم‌افزار حقوق و دستمزد هلواسپاد

نکته اول: قابلیت انطباق با دستگاه‌های حضور و غیاب

نرم‌افزار هلواسپاد می‌تواند  به‌سهولت با دستگاه‌های حضور و غیاب مجهز  به خروجی این نرم‌افزار ارتباط برقرار کرده و بدین‌ترتیب اطلاعات دقیقی در مورد ساعات کاری، اضافه‌کار، ورود و خروج، کسورات ، تعداد مرخصی‌ها، غیبت‌ها و… را در خود ثبت نماید. این اطلاعات در زمان محاسبه حقوق، دستمزد و مزایا بسیار مفید و کاربردی هستند. محاسبات ذکر شده با وجود چنین اطلاعاتی در کسری از ثانیه انجام شده و در اختیار حسابداران و مدیران مالی قرار می‌گیرد.

نکته دوم: تنظیم و صدور حکم کارگزینی

نرم‌افزار هلواسپاد بر مبنای تنظیمات، گروه‌بندی‌ها، اطلاعات مالیاتی، مزایا، کسورات، حضور، غیبت، روزهای کاری و …حکم کارگزینی را کاملاًدقیق و جامع برای تمامی نیروهای شاغل صادر می‌کند.

باید خاطرنشان کرد که نرم‌افزار هلواسپاد بسیار منعطف و کاربرپسند است. این نرم‌افزار هم دارای فرم‌های پیش‌فرض آماده جهت صدور حکم کارگزینی است و هم مدیران مالی و حسابداری می‌توانند مطابق سلیقه و نظر شخصی خود فرم جدید جهت صدور حکم کارگزینی را طراحی و از آن استفاده نمایند.

نکته سوم: تهیه گزارش در فرمت‌های مختلف و بازیابی اطلاعات:

می‌توان از تمامی اطلاعات ثبت شده در  هلواسپاد گزارش‌هایی در حوزه‌های مختلف مانند مالیات، دستمزد، پرداخت حقوق، لیست بیمه و…. را به صورت فرمت‌های مختلف تهیه کرد.  همچنین می‌توان فرم اکسلی از تمامی اطلاعات کاری کارکنان را از دستگاه حضور و غیاب استخراج و جهت بازیابی استفاده نمود.

علاوه‌ بر موارد بیان شده می‌توان از گزارش‌ها و اطلاعات حقوقی، لیست مالی جهت واریز حقوق ودستمزد را آماده و جهت تسریع در واریز به بانک ارسال کرد.

نکته چهارم: مشاهده فیش حقوقی از طریق بستر وب:

این روزها صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و کمک به محیط زیست به مسئله بسیار مهمی تبدیل شده است. هلواسپاد نیز دوستدار محیط زیست است؛ به همین دلیل هم این نرم‌افزار با نمایش فیش حقوقی به صورت آنلاین و در بستر وب در مصرف کاغذ صرفه‌جویی می‌کند.

برای مشاهده فیش حقوقی هر ماه کاربران می‌توانند تنها  با در دست داشتن نام کاربری و رمزعبور به سایت مراجعه کرده و بدون هیچ اتلاف وقتی فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

نکته پنجم: پشتیبانی همه‌جانبه و قابلیت توسعه:

نرم‌افزار حقوق و دستمزد هلواسپاد از تمامی جهات پشتیبانی می‌شود و شما می‌توانید هر زمان و در هر مرحله‌ای از اجرای این نرم‌افزار که دچار مشکل شدید از امداد و یاری پشتیبان‌های خبره این نرم‌افزار بهره‌مند گردید.

هم‌چنین هرزمان که نسخه‌های جدیدتر و به‌روزتری از این نرم‌افزار حسابداری به بازار عرضه شود شما قادر خواهید بود نسخه خود را ارتقا داده و از مزایا و امکانات جدید آن استفاده نمایید.

ما در مطلب بالا سعی کردیم اطلاعات مختصر و در عین حال جامعی در مورد هلواسپاد را در اختیار شما قرار  دهیم. هرچند ذکر تمامی جزئیات میسر نبود اما امیدواریم همین نکات بیان شده بتواند آگاهی شما را در مورد کارکردهای مهم این نرم‌افزار افزایش دهد. امید است پس از مطالعه متن بالا بتوانید به‌خوبی از نرم‌افزار هلواسپاد استفاده کرده و امور مالی خود را مدیریت نمایید. باتوجه به اینکه روز‌به‌روز نسخه‌های جدیدتری از این نرم‌افزار روانه بازار می‌شود سعی کنید همواره اطلاعات خود را در مورد آن بالا ببرید.

 

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx