نرم افزار حسابداری اصناف

بررسی لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری تخصصی برای هر صنف

نرم افزار حسابداری اصناف

بررسی لزوم استفاده از نرم افزار حسابداری تخصصی برای هر صنف

فهرست مطالب

فهرست

کسب‌وکارهای کوچک که از آنها با نام مشاغل کوچک یا اصناف نیز نام می‌برند نقش بسیار مهمی در اقتصاد هر کشوری دارند. به همین دلیل برای افزایش اشتغال در جامعه و تولید ناخالص داخلی دولت ها همواره سیاست های زیادی اجرا می‌کنند.

ولی همیشه این سوال وجود دارد که چه چیزی باعث توسعه کسب و کارهای کوچک یا اصناف می شود؟ برای جواب به این سوال فرضیه های زیادی از تامین مواد اولیه، کاهش مالیات تا اعطای تسهلیات مطرح می‌شود. یکی از راهکارهایی که می‌تواند به رشد و توسعه اصناف کمک کند مدیریت موثر اصناف باشد.

نرم‌افزار حسابداری ویژه ی هر صنف باعث بهبود مدیریت کسب و کار می‌شود

عوامل زیادی در عدم موفقیت کسب و کارها و اصناف وجود دارد یکی از این عوامل مباحث مالی است. هر صنفی چه خدماتی و چه تولیدی دارای هزینه، جریان درآمدی، سود، انبارگردانی و… است در صورتی که نتواند این امور مالی را مدیریت کند با شکست مواجهه می‌شود.

نرم‌افزار حسابداری تخصصی با بهینه کردن امور مالی می‌تواند به مدیریت هر صنف کمک کند.

آیا هر کسب و کار باید از نرم‌ افزار حسابداری ویژه صنف خود استفاده کند؟

ممکن است که صاحبان کسب و کار و مشاغل دچار ابهام باشند که از نرم‌افزار حسابداری تخصصی استفاده کنند یا نرم‌افزار حسابداری عمومی امور مالی و حسابداری آنها را جواب می دهد. باید عنوان کرد که اصناف با یکدیگر متفاوت هستند برای اینکه این تفاوت را درک کنید دو صنف رستوران و تولید پوشاک را مقایسه می‌کنیم.

در صنف رستوران سیستم نوبت و سفارش دهی، ثبت مواد اولیه، هزینه پیک، انعام، مدیریت کارکنان، حسابداری مختص هر میز و .. اهمیت دارد ولی در صنف مربوط به تولید پوشاک و مانتو سطح بندی کالا، کد کالا و رنگ بندی، جنس پارچه، ضایعات برشکاری، موجودی مواد اولیه، هزینه پرسنل، اندازه طاقه، متراژ پارچه، بهای تمام شده و … اهمیت دارد.

همانطور که بیان شد هر صنفی نیازهای مالی و حسابداری متفاوتی دارد به همین دلیل برای مدیریت موثر هر کسب و کار پیشنهاد می‌شود که از نرم‌افزار حسابداری تخصصی هر صنف استفاده شود.

نرم افزار حسابداری اصناف یعنی هر صنف نیاز خودش را دارد

متنوع ترین نرم‌ افزار حسابداری برای هر صنف

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو برای با پوشش دادن بیشتر از 200 صنف نسبت به سایر شرکت‌های نرم‌افزار حسابداری بیشترین تنوع را دارد. شرکت نرم‌افزار هلو با انجام تحقیقات بازار گسترده و تحلیل و بررسی‌های دقیق نیاز های مالی و حسابداری هر صنف را شناسایی کرده و برای آن به طور کاملا تخصصی نرم‌افزار حسابداری طراحی کرده است.

از جمله نرم‌افزار حسابداری اصناف طراحی شده می توان به نرم‌افزار حسابداری رستوران، نرم‌افزار حسابداری ویژه تولیدی پوشاک، نرم‌افزار ویژه طلا و جواهر، نرم‌افزار حسابداری لوازم‌یدکی اشاره کرد برای مشاهده کامل نرم‌افزارهای حسابداری اصناف به سایت هلو‌ استور مراجعه کنید.

نرم‌افزار حسابداری هلو با بیش از 200 نرم‌افزار تخصصی برای هر صنف

کدام درست است؛ «نرم‌ افزار حسابداری اصناف» یا «پنل اصناف»

در این جا می‌خواهیم تفاوت دو عبارت «نرم‌افزار حسابداری اصناف» و «پنل اصناف» را شرح دهیم. نرم‌افزار حسابداری اشاره به برنامه کامپیوتری دارد که با استفاده از آن بتوان امور مالی و حسابداری را انجام داد ولی وقتی صحبت از پنل مدیریت یک صنف می شود منظور این است که علاوه بر امور مالی و حسابداری امکانات بیشتری برای اداره بهتر کسب و کار داشته باشد.

نرم‌افزارهای حسابداری اصناف هلو در واقع پنل مدیریتی برای هر صنف هستند که علاوه بر رفع نیازهای حسابداری هر کسب‌وکار دارای امکانات بیشتری برای مدیریت آن کسب و کار می باشد. بخاطر اینکه نرم‌افزار حسابداری نسبت به پنل مدیریتی بیشتر مصطح است از واژه نرم‌افزار حسابداری استفاده می شود.

نحوه خریدن نرم‌ افزار حسابداری اصناف

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو بیشتر از 200 صنف را پوشش می‌دهد و هر روز با انجام تحقیق و توسعه به تعداد نرم‌افزارهای حسابداری اصناف اضافه می‌کند. برای خرید نرم‌افزار حسابداری باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت. هنگام خرید نرم‌افزار حسابداری اصناف باید به پشتیبانی، تمدید و ارتقا، رابط‌کاربری جذاب و امنیت را در نظر گرفت.

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو علاوه بر تنوع در پوشش دادن بیشترین اصناف نسبت به سایر شرکت های نرم‌افزاری دارای پشتیبانی 24 ساعته است. صاحبان کسب‌وکار پس از خرید نرم‌افزار با هر مشکلی که مواجهه شدند در هر ساعتی از روز می‌توانند با پشتبانی تماس بگیرند و مشکل خود را حل کنند.

برای خرید نرم‌افزار حسابداری اصناف هلو به فروشگاه اینترنتی هلو استور مراجعه کنید پس از انتخاب نرم‌افزار و خرید می‌توانید نرم‌افزار را دانلود کنید. نرم‌افزار حسابداری اصناف به سادگی نصب و فعال‌سازی می شود. پس از خرید نرم‌افزار حسابداری از سایت هلو استور در صورت برخورد با مشکل می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته تماس بگیرید.

نرم افزار حسابداری اصناف هلو دارای پشتیبانی 24 ساعته

برای استفاده از نرم‌ افزار حسابداری اصناف باید حسابدار باشیم؟

نرم‌افزارهای حسابداری تولید شده توسط شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو با توجه به محیط ساده‌ای که دارد استفاده از آن نیاز به دانش حسابداری نیست بلکه افراد عادی هم می‌توانند از آن استفاده کنند.

نرم افزار حسابداری اصناف نیازهای مالی و حسابداری هر صنف را شناسایی کرده و مطابق با آن نرم‌افزار را طراحی کرده است به طوریکه واژگان تخصصی آن صنف در آن گنجانده شده است به همین دلیل محیط نرم‌افزار برای کسانی که از نرم‌افزار استفاده می‌کنند کاملا آشنا و ساده است. برای استفاده از نرم افزار حسابداری اصناف نیاز نیست حسابدار باشید

نرم‌افزار های پر طرفدار حسابداری اصناف

پس از بررسی تقاضاهای مربوط به انواع نرم افزار حسابداری اصناف در سایت هلو استور پرطرافدارترین نرم‌افزارها مشخص شده‌اند. نرم‌افزارهای حسابداری برای اصناف رستوران، تولیدی پوشاک و مانتو، طلا و جواهر فروشی، لوازم یدکی، قنادی و خشکبار، آهن فروشی، املاک، پخش کالا، رنگ و ابزار فروشی، سنگبری و سنگ فروشی، صرافی و عینک فروشی از جمله پرطرفدارترین نرم‌افزارهای حسابداری می‌باشند.

برای مشاهده نرم‌افزارهای سایر اصناف کافی است که به سایت هلو استور مراجعه کنید و از میان بیش از 200 صنف نرم‌افزار مناسب خود را پیدا کنید.

ویژگی های نرم‌افزار حسابداری اصناف هلو

  • ساده و کاربرپسند بودن: نرم‌افزار حسابداری باید ساده و کاربرپسند باشد. از آن جایی که صاحبان اصناف حسابدار نیستند باید محیط نرم‌افزار طوری طراحی گردد که بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.
  • فروش اقساطی و وام: طبق تحقیقات‌ بازار صورت گرفته توسط شرکت مهندسی نرم‌افزار بعضی از کسب و کارها عمده فروش محصولات آنها به صورت اقساطی است به همین دلیل در طراحی نرم‌افزارهای خود امکانات بسیار زیادی برای مدیریت فروش اقساطی قرار داده است.
  • مدیریت چک: صاحبان کسب و کار با چک زیاد سر و کار دارند به همین دلیل در نرم‌افزار حسابداری هلو امکان مدیریت چک وجود دارد.
  • گزارش‌دهی و ثبت فاکتور: اصناف با مشتریان حقیقی و حقوقی سر و کار دارند. هر کدام از این مشتریان پس از انجام معاملات خود برای ارایه گزارشات مالی نیاز به فاکتور دارند به همین دلیل در نرم‌افزارهای حسابداری هلو امکان گزارش‌دهی دقیق وجود دارد.
  • علاوه برا این صاحبان مشاغل باید گزارش‌های دقیقی به اداره مالیات انجام دهند پس گزارش‌دهی دقیق باید یکی از ویژگی‌های اصلی نرم‌افزار حسابداری باشد.
  • ثبت بارکد: اصناف برای مدیریت کالاها از جمله موجودی، انباردار داری و سود و زیان هر کالا نیاز است که برای هر کالا بارکد تعریف شود تا بتوان آنرا مدیریت کرد.
  • امنیت: اطلاعات مالی و حسابداری برای هر شرکتی محرمانه است. نرم‌افزار حسابداری باید به از اطلاعات مشتریان در برابر نفوذ و یا قطعی برق و … محافظت کند.

چرا باید نرم‌ افزار حسابداری اصناف هلو را بخریم؟

شرکت های زیادی اقدام به تولید نرم‌افزار حسابداری برای هر صنف کرده اند اما چرا باید نرم‌افزار حسابداری اصناف را باید از شرکت نرم‌افزاری هلو خرید؟ در ادامه دلایل این امر را بیان می کنیم.

  • بیشترین پوشش اصناف: شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو با پوشش بیش از 200 صنف نسبت به سایر شرکت ها بیشترین نرم‌افزار تخصصی برای هر صنف را تولید کرده است. یکی از دلایل خرید این است که هر کسب و کاری به راحتی می تواند نرم‌افزار تخصصی صنف خود را در هلو استور پیدا کند.
  • پشتبانی 24 ساعته: در صورتی که پس از خرید نرم‌افزار دچار مشکل شده‌اید اصلا نگران نستید چون پس از خرید نرم‌افزار از هلو استور شامل پشتبانی می‌شوید و با یک تماس مشکل شما در هر ساعتی از روز سریع حل می شود.
  • لازم نیست حسابدار باشید: با توجه به تخصصی بودن نرم‌افزار شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو اصلاحات حسابداری آن کسب و کار قرار داده است. پس برای استفاده نیاز نیست حسابدار باشید کافی است که کسب و کار خود را بشناسید.

نرم‌افزار حسابداری هلو را بخرید چون پشتبانی 24 ساعته و بیشترین پوشش اصناف را دارد در ضمن لازم نیست حسابدار باشید

نرم افزار حسابداری شخصی

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx