نرم‌افزار بازرگانی پارچه هلوAPEX

آنچه باید درباره نرم‌افزار بازرگانی پارچه هلوAPEX  بدانید

نرم‌افزار بازرگانی پارچه هلوAPEX

آنچه باید درباره نرم‌افزار بازرگانی پارچه هلوAPEX  بدانید

فهرست مطالب

فهرست

برای افرادی که در حوزه خرید و فروش پارچه فعال هستند، مدیریت پارچه‌های موجود در فروشگاه به دلیل تنوع زیاد در طرح‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف کار سخت و پیچیده‌ای است و از دغدغه‌های مهم مدیران این مجموعه‌ها است.

شرکت مهندسی نرم‌افزار هلو، ویژه صنف پارچه‌فروشی نرم‌افزاری تخصصی طراحی و تولید کرده که علاوه بر پوشش مباحث حسابداری، مجموعه‌ای از امکانات تخصصی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که فرایند کار با نرم‌افزار و مدیریت کسب‌وکار را برای این افراد ساده می‌کند.

با توجه ‌به اینکه تنوع طرح، رنگ و اندازه پارچه‌ها بسیار زیاد است، امکانات و ویژگی‌هایی داخل نرم‌افزار تعبیه شده است که کاربران بتوانند ویژگی‌هایی مثل رنگ، یارد، متراژ و … را در هنگام خرید به محصولات اختصاص دهند و در نهایت از طریق پنل بازرگانی پارچه محصولاتشان را طبق ویژگی‌های تعریف‌شده به فروش برسانند.

همچنین در نرم‌افزار بازرگانی پارچه چند مورد گزارش مختص این صنف در نظر گرفته شده است که آمار دقیق و کاملی از میزان فروش و موجودی انبار بر اساس و ویژگی‌های هر محصول در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

گواهی انطباق محصول شرکت نرم افزار هلو چیست؟

نرم‌‌افزار حسابداری بازرگانی هلو APEX برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

نرم‌افزار حسابداری بازرگانی هلو APEX برای همه‌ی خریداران و فروشندگان انواع پارچه، چرم‌فروشان، پرده‌فروشی‌ها، پرده‌دوزی‌ها، خریداران و فروشندگان منسوجات خانگی و همه مشاغل مرتبط به پارچه کاربرد دارد و متناسب با نیازهای اساسی این مشاغل طراحی شده است.

این نرم‌افزار چه نیازی از اصناف را برطرف می‌کند؟

نرم‌افزار حسابداری پارچه‌فروشی هلو APEX، عملیات جمع‌‌آوری داده‌‌ها و اطلاعات را آسان کرده و با نظارت بر کلیه حساب‌‌های دریافتنی و پرداختنی صاحبان کسب‌وکار را قادر می‌سازد اوضاع اقتصادی خود را راحت‌تر درک و بررسی کنند. همچنین این نرم‌افزار به صورت آفلاین است و امکان حفظ و نگهداری اطلاعات به‌ شکل محرمانه را فراهم می‌کند.

با استفاده از نرم‌افزار حسابداری پارچه‌فروشی هلو APEX می‌توان بر روی تمام فعالیت‌‌های مالی کسب‌وکار خود متمرکز شد، به این شکل که تمام فعالیت‌‌های مربوط به کسب‌وکار از جمله مدیریت و کنترل موجودی، صدور انواع فاکتورهای خرید و فروش، نظارت بر حقوق و دستمزد کارکنان، ثبت مشخصات و اطلاعات مشتریان و ارتباط با هر کدام را انجام داد.

گاهی اوقات به این دلیل که چندین نفر اطلاعات مالی و حسابداری را در دفاتر مختلف ثبت می‌کنند، احتمال بروز خطای انسانی، ثبت نشدن بعضی از اطلاعات به علت فراموشی کاربران یا ورود چندین باره اطلاعات وجود دارد؛ اما با استفاده از نرم‌افزار حسابداری پارچه‌فروشی به علت ثبت آنی معاملات و تمرکز بالا، این اشتباهات به صورت چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

با توجه به اینکه در فرایند خرید و فروش پارچه نیاز به مشخص‌کردن واحد‌های تخصصی است، امکانات و ویژگی‌هایی داخل نرم‌افزار تعبیه شده است که از طریق پنل شغلی پارچه بتوان واحد‌هایی مثل عدل، تعداد طاقه، متراژ، یارد، رنگ و … را در زمان خرید و فروش پارچه مشخص کرد.

 

برخی از امکانات تخصصی نرم‌‌افزار حسابداری بازرگانی هلو APEX

  • معرفی انواع پارچه بر اساس متراژ و یارد
  • پنل شغلی تخصصی پارچه‌فروشی برای سهولت در کار خرید و فروش
  • صدور فاکتور برای پارچه و تعیین تعداد طاقه، تعداد عدل، متراژ در طاقه، متراژ در یارد، رنگ و تعیین آکبندبودن یا نبودن
  • گزارش موجودی‌ پارچه بر اساس طاقه و رنگ
  • گزارش کاردکس کالا بر اساس عدل، طاقه، متراژ، یارد و رنگ
  • گزارش فاکتور پارچه بر اساس عدل، طاقه، متراژ، یارد و رنگ

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx