صفر تا صد نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو APEX

صفر تا صد نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو APEX

صفر تا صد نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو APEX

صفر تا صد نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو APEX

فهرست مطالب

فهرست

اگر صاحب فروشگاه قطعات یدکی خودرو هستید، حتما با چالش‌های این صنف آشنا هستید. با توجه به اینکه فروشندگان قطعات خودرو هزاران قطعه و لوازم جانبی با ده‌ها و حتی صدها برند را در انبار خود دارند، یکی از مشکلات اصلی آنها مدیریت موجودی است. فروشندگان باید از موجودی فروخته‌شده و آن‌چه باید خریداری شود آگاهی داشته باشند. مدیریت کالاهای موجود در فروشگاه و انبار به‌دلیل تنوع زیاد محصولات در برند، نوع خودرو و … کار سخت و پیچیده‌ای است و از دغدغه‌های مهم مدیران این مجموعه‌ها است.
برای رفع همه‌ی این پیچیدگی‌ها و دغدغه‌ها باید از یک نرم‌افزار حسابداری با دقت بالا و کارایی راحت استفاده شود. نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو علاوه بر اینکه عملیات حسابداری، مالی، انبار، خرید و فروش را پوشش می‌دهد، یک ‌سری امکانات تخصصی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که فرآیند کار با نرم‌افزار را برایشان ساده می‌کند.

نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی دارای چهار سطح عمومی، پیشرفته، جامع و شبکه است. این نرم‌افزار دارای گزارش‌های متنوعی است که آمار دقیق و کاملی از میزان فروش و موجودی انبار بر اساس ویژگی‌های هر محصول در اختیار کاربران قرار می‌دهد و نقش مهمی در پیشبرد و مدیریت بهتر در این حوزه از کسب‌وکار دارد.

نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو APEX
صفر تا صد نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو APEX

نرم‌‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو برای همه‌ی فعالان در صنف فروش قطعات یدکی خودرو مثل فروشگاه‌های لوازم یدکی، عمده‌فروشان لوازم یدکی و نمایندگی‌های فروش لوازم یدکی کاربردی بوده و متناسب با نیازهای اساسی این صنف طراحی شده است.
نرم‌‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو چه نیازی از اصناف را برطرف می‌کند؟
این نرم‌افزار همه امور مربوط به یک فروشگاه قطعات یدکی مانند مدیریت ورود و خروج قطعات در انبارها، خرید، فروش، ثبت سفارش‌ها، امور مالی و حسابداری و گزارش‌های متنوع مرتبط با این صنف را پوشش می‌دهد که همه این امکانات به‌صورت یکپارچه و آنلاین با هم در ارتباط هستند و هر اتفاقی به‌صورت اتوماتیک در همه بخش‌ها ثبت می‌شود.
با توجه به اینکه تنوع برند و نوع خودرو در قطعات صنف لوازم یدکی زیاد است، امکان و ویژگی‌هایی داخل نرم‌افزار تعبیه شده است که بتوانید ویژگی‌هایی مثل برند، نوع خودرو و … را تعریف کنید و یک یا چند ویژگی را به هر محصول‌ اختصاص دهید و در نهایت از طریق پنل شغلی لوازم یدکی، محصولات‌تان را طبق ویژگی‌های تعریف‌شده به فروش برسانید. همچنین در این نرم‌افزار قابلیت ثبت شماره فنی، کشور سازنده و تعیین مکان قرارگیری قطعه وجود دارد.

چه سخت‌افزارهایی با این نرم‌افزار منطبق است؟

از آن‌جایی که قابلیت اتصال سخت‌افزارهای مختلف به نرم‌افزار حسابداری و مالی باعث افزایش سرعت، کاهش خطای انسانی و اثربخشی بیشتر در راندمان و بازدهی هر شغل و سازمانی می‌شود، در نتیجه این قابلیت یکی از نیازها و دغدغه‌های مهم و اساسی کاربران محسوب می‌شود.
نرم‌افزار حسابداری لوازم یدکی هلو قابلیت اتصال و سازگاری به‌صورت یکپارچه با اکثر تجهیزات سخت‌افزاری مانند صندوق‌های فروشگاهی، بارکدخوان آنلاین و آفلاین، کارت‌خوان، لیبل پرینتر، فیش‌پرینتر و … را دارد و باعث مکانیزه و هوشمندشدن سیستم کسب‌وکار می‌شود در ادامه به معرفی و توضیح در خصوص عملکرد برخی از این سخت‌افزارها می‌پردازیم.

مشاهده و خرید نرم‌افزار

صندوق فروشگاهی

صندوق‌های فروشگاهی، سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری یکپارچه‌ای هستند که امکانات و کارکردهای گوناگونی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کنند و با استفاده از آنها همه‌ی امور مربوط انبار، حسابداری، خرید و فروش کالا و … انجام می‌شود. نرم‌افزارهای صندوق فروشگاهی مدرن، یک مانیتور برای صندوق‌دار و یک مانیتور برای مشتری دارند. علاوه بر این صندوق‌های فروشگاهی قابلیت اتصال به صندوق پول، کارت‌خوان، دستگاه بارکدخوان، پرینت بارکد، فیش‌پرینتر و نرم‌افزار حسابداری را دارد. در واقع می‌توان گفت صندوق فروشگاهی شامل سیستم نرم‌افزاری و سخت‌افزاری است. در حال حاضر بسیاری از کسب‌وکارها مانند نمایندگی‌های فروش لوازم یدکی انواع خودرو، موتور سیکلت، ماشین‌های راه‌سازی و کشاورزی، خرده‌فروشی‌های لوازم یدکی دوچرخه و سه‌چرخه و سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی می‌توانند نرم‌افزار لوازم یدکی هلو را روی صندوق فروشگاهی نصب کنند و همه امور مربوط به ثبت سفارش‌های مشتریان، تسویه حساب و چاپ فیش را به سرعت انجام دهند.

بارکدخوان آنلاین و آفلاین

با استفاده از بارکدخوان آنلاین می‌توان بارکدهای روی قطعات یدکی را جست‌وجو و آنها را در فاکتور درج کرد. در باکدخوان آفلاین نیز می‌توان تمام قطعات دارای بارکد را در مواردی مانند انبارگردانی اسکن، ذخیره و سپس به داخل برنامه منتقل کرد.

کارت‌خوان

براي جلوگيري از بروز هر گونه خطا و تسهيل در واردکردن مبالغ، دستگاه پوز بانکي به نرم‌افزار هلو متصل شده است؛ به‌طوري كه نرم‌افزار هلو پس از صدور فاكتور، مبلغ را به‌صورت اتوماتيك به دستگاه پوز بانکي انتقال داده و نياز به واردکردن مبلغ در دستگاه نیست.

لیبل‌پرینتر

برای استفاده از بارکدخوان هنگام فروش، باید روی همه‌ی قطعات یدکی بارکد وجود داشته باشد. در صورتی که اجناس موجود در فروشگاه‌تان بدون بارکد باشد، می‌توانید در نرم‌افزار هلو بارکدی را برای آنها طراحی کنید. دستگاه لیبل‌پرینتر این کدهای اختصاصی را در قالب لیبل چاپ کرده و سپس باید آنها را به قطعات فاقد بارکد موجود در فروشگاه خود متصل کنید. در نهایت می‌توانید با استفاده از دستگاه بارکدخوان، این کدها را بخوانید.

فیش‌پرینتر

فیش‌پرینتر، پرینتری برای چاپ فاکتور با ابعاد کوچک است؛ هنگام خرید کالا توسط مشتری، با اتصال فیش‌پرینتر به نرم‌افزار هلو می‌توان به‌جای فاکتورهای بزرگ، فاکتورهایی در ابعاد کوچک شش، هفت یا هشت سانتی‌متری چاپ کرد و به مشتری ارائه داد. از فیش‌پرینتر می‌توان در انواع فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو استفاده کرد.

 

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx