حسابداری ویژه بازار کار

کتاب حسابداری ویژه بازار کار

حسابداری ویژه بازار کار

کتاب حسابداری ویژه بازار کار

فهرست مطالب

فهرست

 

حسابداری ویژه بازار کار

نویسنده: سینا چالاشتری

انتشارات: آذرفر

 

کتاب حسابداری ویژه بازار کار حاوی مفاهیم ابتدایی و پیشرفته حسابداری در زمینه‎های مختلف بازار کار است که دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‎های حسابداری به آن نیاز دارند.

اگر دانشجو یا فارغ‌التحصیل رشت‌ی حسابداری هستید قطعا تاکنون متوجه شده‎اید که در رشته حسابداری فقط با گرفتن مدرک تحصیلی این رشته نمی‎توان جذب بازار کار شد.

در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم حسابداری و نوشتن نرم‎افزار‎های مختلف در این زمینه، باید برای تسلط بر همه‌ی مهارت‎های این رشته هم کار عملی (کارآموزی) انجام داد و هم این که بر نرم‎افزارهای مرتبط تسلط پیدا کرد.

مطالب این کتاب به گونه‎ای ساده و قابل درک نوشته شده است که با کمی همت، تلاش و تمرین می‎توان به‌راحتی وارد بازار کار در این حرفه پول‎ساز و لذت‌بخش شد.

در این کتاب سعی و تلاش بر آن بوده که خواننده بتواند مهارتی نسبی از همه‌ی امور حسابداری از مفاهیم پایه در علم حسابداری گرفته تا جزئی‎ترین نکات را آموزش ببیند.

این کتاب به پنج بخش اصلی تقسیم شده است:

– اصول حسابداری

– حسابداری بازرگانی

– حسابداری صنعتی

– مدیریت مالی

– حسابداری مالیاتی

با این توضیحات احتمالا هدف نویسنده از نوشتن کتاب حسابداری ویژه بازار کار را متوجه شده باشید؛ چرا که برای ورود به بازار کار در این رشته مهارت‌هایی لازم است که در دانشگاه یا شاید کتابی آموزش داده باشد.

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx