کلید حسابداری در Excel

کتاب کلید حسابداری در Excel

کلید حسابداری در Excel

کتاب کلید حسابداری در Excel

فهرست مطالب

فهرست

 

کلید حسابداری در Excel

نویسنده: حمیدرضا خداپرست

ناشر: کلید آموزش

 

کتاب کلید حسابداری در Excel علاوه بر آموزش محیط این نرم‌افزار، کاربردهای شگفت‌انگیز آن را در حسابداری در قالب چندین پروژه در اختیار شما قرار می‌دهد. حسابداری، فرآیندی است که اطلاعات مالی را ایجاد کرده و در کلیه واحدهای اقتصادی، بخش مهمی از تصمیم‌گیری‌ها بر اساس همین اطلاعات انجام می‌شوند. در حال حاضر دانش حسابداری به‌عنوان یک دانش فراگیر درآمده که بسیاری خود را نیازمند دانستن آن احساس می‌کنند.

امروزه در جامعه، حسابداری سنتی معنایی ندارد و استفاده از کامپیوتر در حسابداری یک ضرورت انکارناپذیر است. یکی از نرم‌افزارهای پرکاربرد در حسابداری نوین که در این کتاب به آموزش گوشه‌هایی از توانایی‌های آن پرداخته می‌شود، Excel محصول شرکت مایکروسافت است. اگر شما یک سرمایه‌گذار در بازارهای مالی مانند بازار بورس هستید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا برنامه‌ای حرفه‌ای برای تجزیه و تحلیل‌های خود داشته باشید.

اگر شما به‌عنوان حسابدار در سازمان یا شرکتی مشغول به فعالیت هستید و می‌خواهید از کارهای تکراری روزمره رها شوید، مطمئن باشید مطالعه‌ی این کتاب برای شما بسیار سودمند است. مهم‌ترین و اساسی‌ترین کاربرد کتاب کلید حسابداری در Excel، برای دانشجویان، به‌خصوص دانشجویان رشته‌ی حسابداری است که با مطالعه‌ی مطالب آن به‌راحتی می‌توانند پروژه‌های خود را با هزینه‌ای کمتر در مقایسه با سایر منابع بسازند.

برای تهیه این کتاب می‌توانید به سایت انتشارات کلید آموزش مراجعه کنید.

 

کتاب صفر به یک

 

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx