افزونه نیلا

با خانواده افزونه‌های نیلا آشنا شوید

افزونه نیلا

با خانواده افزونه‌های نیلا آشنا شوید

فهرست مطالب

فهرست

با افزایش روزافزون فروشگاه‌های اینترنتی در ایران و استقبال عمومی‌از خرید آنلاین، رسیدگی به امور فروش از جمله مدیریت انبار و موجودی کالاها و ثبت اطلاعات فروشگاه‌های آنلاین، تبدیل به کاری چالش‌برانگیز و دشوار شده است. فروش محصولات به صورت حضوری و خارج از وب‌سایت و از طرفی تغییر روزانه‌ی قیمت‌ها باعث ایجاد تغییرات پی‌در‌پی در موجودی و قیمت کالا می‌شود که این موضوع، وجود راهی برای هماهنگ‌سازی اطلاعات موجودی و قیمت کالا را به یک ضرورت تبدیل می‌کند.

افزونه ی نیلا، اتصال‌دهنده فروشگاه اینترنتی و نرم‌افزار حسابداری هلو

در این مرحله است که افزونه‌ی نیلا قدم به میان می‌گذارد تا در انجام همه‌ی این امور به کاربران کمک کند.

افزونه نیلا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زیرا دارای راه‌هایی اقتصادی و مقرون به‌صرفه برای گرفتن سرنخ فروش و افزایش فروش است. در واقع این افزونه مناسب کسب و کارهایی است که می‌خواهند ارتباط با مشتری را یکپارچه کنند. علاوه بر این، برای کسب و کارهایی مثل فروشگاه‌ها که به یک راه آسان برای اتصال به نرم افزار حسابداری خود نیاز دارند، بسیار مناسب است تا بتوانند به‌راحتی تمام سیستم حساب و کتاب خود را یکپارچه کرده و تحلیل کنند.

در صورتی که نیازمند برقراری ارتباط بین وب‌سایت ووکامرس و نرم‌افزار هلو از طریق وب‌سرویس هستید اما امکان برنامه‌نویسی برای ایجاد این ارتباط را ندارید، می‌توانید از افزونه‌ی نیلا برای هماهنگ‌سازی اطلاعات بین ووکامرس و برنامه‌ی حسابداری هلو استفاده کنید. با نصب افزونه نیلا، هنگامی‌که مشتری مشغول خرید بر روی وب‌سایت است، شما نیازی به ثبت فاکتور فروش در هلو نخواهید داشت و افزونه به صورت خودکار فاکتور مربوط به هر خرید را در بانک مشخص‌شده توسط شما ثبت می‌کند. 

امکانات افزونه ارتباط با فروشگاه اینترنتی نیلا عبارت است از:

✓ ‌ارتباط آنلاین و دائمی‌با هلو (در صورتی که سیستمِ دارای نرم‌افزار هلو، روشن و به اینترنت متصل باشد.)

✓ ‌امکان فعال و یا غیرفعال کردن انتقال کالاها، همسان‌سازی نام، قیمت و موجودی کالاها.

✓ ‌امکان مشخص کردن سرفصل‌ها برای هر بانک به صورت جداگانه و برای پرداخت نقدی، جهت ثبت فاکتورها. هر سرفصل به یک درگاه پرداخت در وب‌سایت ووکامرس متصل می‌شود.

✓ ‌امکان ثبت فاکتور و یا سفارش در هلو پس از ثبت سفارش در سایت

✓ ‌امکان ثبت فاکتور به صورت نقدی و یا نسیه

✓ ‌قابلیت تعیین قیمت فروش و قیمت تخفیف از سمت هلو برای محصولات سایت

✓ ‌امکان همسان‌سازی موجودی بر اساس فیلدهای جداگانه‌ی عمده‌فروشی، تک‌فروشی و تک‌فروشی با کسر پیش‌فاکتور

✓ ‌امکان ارسال لحظه‌ای اطلاعات یک کالا از سایت به نرم‌افزار هلو با یک کلیک

✓ ‌امکان مشاهده‌ی شماره فاکتور ثبت‌شده برای هر سفارش و امکان ارسال دستی سفارشات از سایت به هلو (پیش از ارسال اتوماتیک)

خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه نیلا

افزونه‌ی نیلا پلاس اتصال‌دهنده نرم‌افزار CRM و نرم‌افزار حسابداری هلو

 افزونه نیلا+ به شما کمک می‌کند تا در صورتی که در کسب و کارتان از نرم‌افزار CRM ایده‌آل استفاده می‌کنید، بتوانید بین نرم‌افزار CRM ایده‌آل و نرم‌افزار حسابداری هلویتان ارتباط برقرار کنید.

افزونه نیلا+ راهکاری مناسب برای استفاده در کسب و کارهایی است که دارای نرم‌افزار  CRMایده‌آل و نرم‌افزار حسابداری هلو بوده و نیازمند برقراری ارتباط دو طرفه بین آن‌ها هستند و از این طریق می‌توانند اطلاعات مربوط به مشتریان، فاکتورها، کالاها، موجودی انبارها و مانده مشتریان را به نرم‌افزار حسابداری هلو ارسال یا از نرم‌افزار حسابداری هلو دریافت کنند.

افزونه نیلا+ دارای اهمیت بسیار زیادی است، زیرا راه‌هایی اقتصادی و مقرون به‌صرفه را برای گرفتن سرنخ‌های فروش و بازاریابی تا ارائه خدمات در باشگاه مشتریان و فروش آنلاین در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

با توجه به اینکه برای تحقق یک CRM کامل به استفاده از قابلیت‌های فروش در قالب نرم‌افزار CRM نیاز است و همچنین با توجه به یکپارچگی عمیق این حوزه با نرم‌افزارهای مالی، امکان یکپارچه‌سازی نرم‌افزار CRM با حسابداری به صورت کامل از طریق افزونه نیلا+ فراهم می‌شود. تجربیات متعدد سامانه‌های مدیریت در این حوزه موجب راحتی کار سازمان‌ها در انجام یک پیاده‌سازی یکپارچه و موفق خواهد بود. با اتصال نرم‌افزار CRM ایده‌آل به نرم‌افزار حسابداری هلو، کاربران می‌توانند لیست دریافت‌ها و پرداخت‌های مربوط به هر مشتری را از طریق CRM ایده‌آل ملاحظه کرده و همچنین اطلاعات تمامی اشخاص ثبت شده را به نرم‌افزار CRM ایده‌آل انتقال دهند.

مواردی که افزونه نیلا‌+ در اختیار کاربران قرار می‌دهد به شرح زیر است:

افزونه ی نیلا پلاس اتصال دهنده نرم افزار حسابداری هلو به crm
افزونه ی نیلا پلاس اتصال دهنده نرم افزار حسابداری هلو به crm

✓ مشتری از CRM ایده‌آل به نرم‌افزار هلو منتقل می‌شود:

با ثبت مشتری در نرم‌افزار crm ایده‌آل و کلیک بر روی دکمه انتقال، اطلاعات مشتری شامل نام، تلفن، آدرس و اطلاعات رسمی به نرم‌افزار هلو منتقل می‌شود.

✓ کالا از نرم‌افزار هلو به CRM ایده‌آل منتقل می‌شود:

در نرم‌افزار CRM ایده‌آل شما می‌توانید در قسمت کالا و محصولات، با کلیک روی دکمه دریافت اطلاعات، لیست کالا و محصولات را به همراه لیست قیمت، از نرم‌افزار هلو به نرم‌افزارCRM  ایده‌آل منتقل کنید.

✓ موجودی انبار به صورت آنلاین از نرم‌افزار هلو خوانده می‌شود و در CRM ایده‌آل نمایش داده می‌شود:

در نرم‌افزار CRM ایده‌آل می‌توانید به صورت آنلاین در لحظه موجودی هر کالا را بر اساس انبار نرم‌افزار هلو چک کنید و کارشناسان نیز می‌توانند در هنگام درج کالا در پیش‌فاکتور و فاکتور، موجودی کالا را مشاهده کنند.

✓ مانده حساب مشتری در نرم‌افزار هلو به صورت آنلاین در پرونده مشتریان CRM ایده‌آل نمایش داده می‌شود:

در نرم‌افزار CRM ایده‌آل در پرونده هر مشتری میزان فروشی که صورت گرفته و میزان مانده حساب مشتری به صورت آنلاین از نرم‌افزار هلو خوانده و نمایش داده می‌شود.

✓ فاکتور به صورت دو طرفه لینک است:

در نرم‌افزار CRM ایده‌آل شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه دریافت فاکتور‌ها، کلیه فاکتورها را از نرم‌افزار هلو به CRM ایده‌آل منتقل کرده و با کلیک بر روی دکمه انتقال فاکتورها، کلیه فاکتورهای صادرشده در نرم‌افزار CRM ایده‌آل را به نرم‌افزار هلو انتقال دهید.

خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه نیلا پلاس

نوشته‌های مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
سوال خود را بپرسیدx